poniedziałek, lutego 09, 2015

Każda okazja jest dobra

Żeby pojechać nad Biebrzę nie trzeba mieć okazji, ale tym razem okazja była wyjątkowa. Ślub moich przyjaciół. Sprawili nam mnóstwo radości uroczystością w tak pięknych okolicznościach przyrody.  Oczywiście gratuluję śmiałej męskiej decyzji i życzę samych słonecznych dni w dalszej drodze :)
A następnego dnia skoroświt. Przyroda sprawiła miłą niespodziankę, bo wieczorem zapowiadała się odwilż, a ranek powitał nas czystym niebem, księżycem chylącym się do zasłużonego spoczynku po nocnej wędrówce i świeżym śniegiem skrzącym się w porannym słońcu.Oraz upragnionymi przez wszystkich spotkaniami z łosiami :)


Na koniec kilka obrazków z zimowej Carskiej Drogi. Po łosiach zostały tylko tropy. Pod naszą niobecność przechodziły w te i we w te w poprzek drogi.Połów 7-8.02.2015

5 komentarzy:

 1. Beatka, zdjęcia z Carskiej Drogi są piękne. 13 i 14 to moje ulubione

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewa, pięknie było - po prostu bajka - szłam sobie środkiem drogi, jak panisko, wokół cisza i tylko po obu stronach lasem przemykały łosie; najgorsze, że śnieg tłumił wszystkie odgłosy i nawet nadjeżdżających samochodów nie było słychać.

   Usuń
 2. Przepięknie. Chyba pierwszy raz w zyciu zachwyciłam się zimą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. It was beautiful winter in Biebrza National Park last weekend :) Thank you :)

   Usuń