poniedziałek, listopada 25, 2013

Księżyc nad Lanzarote

Tak podejrzewałam, że na pełnię się załapię. I zabrałam statyw. Okazało się, że ta prawie afrykańska pełnia niewiele się od mojej zaokiennej różni. Tylko tym, że u mnie za oknem palmy nie rosną. I że tak nie duje :)I tym księżycowym akcentem zaczynam sprawozdanie z wyprawy na wyspę o księżycowym krajobrazie.
Połów 16-17.11.2013

4 komentarze:

 1. Idę sprawdzić gdzie to Lanzarote jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie sprawdzaj - ja Ci powiem. Lanzarote to jedna z Wysp Kanaryjskich, należących do archipelagu Makronezji na Oceanie Atlantyckim u wybrzeży Afryki, a konkretnie Maroka. Rzeczone wyspy są terytorium powierniczym Hiszpanii, zatem można się tam porozumiewać po hiszpańsku, ale po angielsku też się dogadasz. I w paru innych językach, a w tym po francusku i niemiecku. Po naszemu chyba jeszcze nie. Po rosyjsku nawet nie próbowałam ;)

   Usuń
 2. A to ja wiem!!!! Mialem propozycję jechać na Wyspy kanaryjskie się wspinać, ale strasznie daleko mi się to widziało i w dodatku trzeba samolotem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trza było brać :) Samolotem odległość się niweluje. W ciągu pięciu godzin jesteś na miejscu. Nie lubię specjalnie latać, ale samochodem i statkiem to dopiero daleko :)

   Usuń